هزینه حمل کانتینر از چین به ایران 2019

هزینه حمل کانتینر از چین به ایران 2019


برای محاسبه هزینه حمل کانتینر از چین به ایران 2019، نیاز به پکینگ لیست و فاکتور خرید شما داریم. قیمت حمل دریایی ارتباط مستقیمی با ارزش بارهای شما دارد. اگر می خواهید هزینه حمل دریایی از چین را بدانید با ما تماس بگیرید.

چرا به پکینگ لیست و فاکتور خرید شما نیاز داریم؟

برای محاسبه هزینه حمل کانتینر از چین به ایران 2019 نیاز است تا لیست کالاهای شما را با جزئیات دقیق مانند وزن، تصویر و ابعاد هر کالا در اختیار داشته باشیم و با توجه به فاکتور خرید شما که میزان ارزش کالای شما را مشخص می کند می توانیم این هزینه را برآورد کنیم. با این روش، قیمتی که بدست می آید دقیقا بر اساس اطلاعات کالاهای شما محاسبه شده و یک نرخ ثابت برای همه اعلام نمی شود. برای تهیه پکینگ لیست و فاکتور خرید کافیست از تامین کننده کالای خود در چین بخواهید تا آن را به شما تحویل دهد تا آن را برای ما ارسال نمایید.

اگر از چندین تامین کننده، کالا خرید نموده اید و یک پکینگ لیست مشترک ندارید کافیست با کارشناس ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. ما برای کمک به شما حاضر هستیم.

اما موردی که همه مشتریان خود را در مورد آن ترغیب می کنیم، بیمه باربری دریایی است. این بیمه، کالاهای شما را برای مواردی که به طور بالقوه می توانند باعث خسارت به کالاهای شما شوند کاملا پوشش می دهد. بیمه حمل دریایی بار نسبتا اقتصادی است در حالیکه بسیاری از افراد بیمه را هزینه ای غیرضروری می دانند زیرا درباره خطرات ناشی از حمل و نقل دریایی اطلاعی ندارند.