خرید و حمل دستگاه ماینر

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملا دیجیتال را به وجود آورده است. بیت کوین اولین شبکه ای است که بدون کنترل سیستم مرکزی یا واسطه دیگری فعالیت می کند. از نقطه نظر یک کاربر، بیت کوین بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است. همچنین بیت کوین چیزی بیش از یک اپ روی گوشی تلفن است و در پشت این پرده، بلاک چین وجود دارد و شامل تراکنش هایی است که تاکنون پردازش شده اند. هر کسی می تواند تراکنش ها را با استفاده از توان محاسباتی سخت افزاری ویژه این کار، تراکنش ها را پردازش کرده و بیت کوین ها را استخراج کند.

استخراج بیت کوین یعنی چه؟

استخراج، فرایند استفاده از توان محاسباتی دستگاه ماینر برای پردازش تراکنش ها، امنیت بخشیدن به شبکه و نگه داشتن همه باهم به صورت همزمان در سیستم است. البته می توان این فرایند را مانند مرکز داده های بیت کوین نیز متصور شد؛ این فرایند به طوری طراحی شده است که استخراج کنندگان در سرتاسر کشورها نتوانند روی شبکه کنترلی داشته باشند. به این فرایند در مقایسه با استخراج طلا، استخراج بیت کوین می گویند چون با مکانیسمی که دارد می تواند بیت کوین های جدید را استخراج کند. اما برخلاف استخراج طلا، در ازای استخراج بیت کوین و فعالیت مفید در شبکه، کارمزدی هم به شما تعلق می گیرد. تا زمانی که آخرین بیت کوین لاک استخراج شود این فرایند همچنان ادامه دارد.

واردات ماینر و انت ماینرها از چین

کارگو چین CMG با تجربه ای درخشان در خرید، حمل و ترخیص کالا از چین به ایران؛ با سرویس ویژه واردات ماینر از چین در در خدمات شما مشتریان محترم خواهد بود. حمل و ترخیص انواع دستگاه ماینر و انت ماینر از چین به ایران در کم ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما با کمترین هزینه از ویژگی های این خدما ویژه است. جهت مشاوره رایگان در مورد تهیه کننده مناسب و معتبر ماینر و حمل آن به ایران با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 02133110493 | 02133970262 | 09191110340

چرا بازرگانی و کارگو CMG

ما به شما کمک می کنیم کالای موردنظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی مناسب از تامین کنندگان شهرهای گوانجو و ایوو تهیه و بعد از حمل بصورت دریایی و هوایی در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید. تنها کافیست بگوئید: چه کالایی؟با چه هزینه ای و در چه مقصدی...

تماس باما: 02133110493 | 02133970262