بلاگ

جستجو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زمانی که وارداکنندگان با چین تجارت می کنند، ممکن است سوءتفاهمات زیادی به وجود بیاید. در این مقاله برخی از نکات کلیدی در تجارت با چین را ارائه می دهیم. بدون شک تفاوت زیادی در فرهنگ تجارت چین با ایران وجود دارد. این موضوع اصلا چیز بدی نیست، اما اختلاف در رفتار و نگرش بین چین و ایران واضح است.

چه تعداد پالت در کانتینر 20 فوت و کانتینر 40 فوت جا می گیرد؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در حمل و نقل بار دریایی، پالت ها باید به صورت ایده آل در محفظه کانتینر حمل جا گرفته باشند. این موضوع از اینکه حمل و نقل شما به صورت port-to-port است یا door-to-door مستقل است و در هر دو روش باید رعایت شود. بسته به نوع و اندازه پالت، تعداد پالت هایی که می توانید در یک کانتینر 20 فوتی یا کانتینر 40 فوتی قرار بدهید متفاوت است. ابعاد داخلی آنها عبارت است از:

حمل بار دریایی,  حمل هوایی بار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هنگام خرید محصولاتی از کشور چین موارد بسیار مهمی هستند که باید آنها را بررسی کنید به عنوان مثال نحوه رسیدن آنها به محل موردنظرتان بسیار حائز اهمیت است. برای این منظور دو راهکار وجود دارد: حمل دریایی بار و حمل هوایی بار.
انتخاب روش حمل و نقل به شما بستگی دارد. اگر به دنبال سریع ترین سرویس حمل و نقل هستید بهترین گزینه برای شما حمل بار هوایی است، اما اگر میخواهید هزینه های خود را کاهش دهید شاید این روش برای شما مناسب نباشد و از روش دیگر یعنی حمل بار دریایی استفاده کنید.

سایز کانتینر حمل بار دریایی,کارگو چین CMG

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر محموله شما به اندازه ظرفیت پر کردن یک کانتینر است شما باید از روش FCL بسته خود را به ایران ارسال کنید. کانتینرهای مختلفی که برای حمل بار دریایی از چین مورد استفاده قرار می گیرند دارای مخازن خشکی هستند که در اندازه های 40 فوت، 20 فوت و 40 فوت های کیوب وجود دارند. این نوع کانتینرها برای حمل بارهای خشک استفاده می شوند و جزء مدل هایی هستند که واردکنندگان کالا از آنها استفاده می کنند.

حمل نمونه از چین, هزینه حمل بار از چین به ایران, حمل بار به چین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کشور چین دارای شهرهای مختلفی مانند گوانجو، ایوو، شنزن و ... است که به عنوان قطب اقتصادی این کشور به حساب می آیند. در این شهرها تولیدکنندگان مختلفی وجود دارند و کالاهای خود را با کیفیت و قیمت های گوناگون به خریداران عرضه می کنند. بازرگانان ایرانی نیز با این کشور در مراوده اقتصادی هستند و کالاهای خود را توسط حمل بار دریایی و یا حمل بار هوایی به ایران وارد می کنند. در این میان شرکت های مختلفی در ایران و چین وجود دارند که کار حمل بار از چین به ایران را انجام می دهند. 

چرا بازرگانی و کارگو CMG

ما به شما کمک می کنیم کالای موردنظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی مناسب از تامین کنندگان شهرهای گوانجو و ایوو تهیه و بعد از حمل بصورت دریایی و هوایی در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید. تنها کافیست بگوئید: چه کالایی؟با چه هزینه ای و در چه مقصدی...

تماس باما: 02133110493

برچسب ها

کارگو - کارگو چین - کارگو دریایی - کارگو هوایی - کارگو چین به دبی - شرکت های کارگو در چین - هزینه کارگو از چین - حمل خرده بار از چین - حمل نمونه از چین - حمل کالا از چین به دبی - محاسبه هزینه حمل از چین - هزینه ارسال بسته از چین به ایران - هزینه حمل بار با کشتی از چین به ایران - حمل کالا از چین به دبی - قیمت حمل کانتینر از چین به ایران 2019 - فورواردر چین - خرید سریع از چین - محاسبه هزینه حمل از چین - هزینه حمل بار از چین به دبی - قیمت حمل کانتینر از چین به ایران 2019 - ارسال خرده بار از چین به ایران