ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

اگر شما قصد تجارت با چین را دارید، مهم ترین مسئله استعلام قیمت حمل و نقل دریایی از چین به ایران است. برای اطلاع از نرخ حمل بار با کشتی ابتدا باید پکینگ لیست که شامل وزن، حجم و عکس کالاهای موردنظرتان است را به کارشناس کارگو چین CMG ارسال و پس از بررسی های مربوطه کارشناس ما با شما تماس بگیرند. هزینه کارگو از چین به پکینگ لیست و فاکتور خرید شما بستگی دارد بنابراین طبیعی است که قیمت حمل دریایی بار هر پکینگ لیست و فاکتوری با دیگری متفاوت است و نرخ حمل محموله شما تغییر می کند.

زمان حمل دریایی بار نیز متغیر است، اگر شما خودتان از تامین کنندگان کالا در چین خرید کرده اید کافیست به تامین کننده کالایتان آدرس انبار کارگو چین CMG را بدهید تا برای نماینده محلی ما ارسال و وی نیز در سریع ترین زمان ممکن کانتینر را برای ارسال بسته شما از چین رزرو می کند. اگر میخواهید کالایتان را کارشناس کارگو چین CMG برای شما خریداری کند ممکن است زمان ارسال بسته از چین بیشتر طول بکشد و سپس برای شما ارسال گردد. مزیت خرید کالاهای موردنظرتان توسط کارشناسان ما این است که بدلیل تجربه بالای کارگو چین CMG ما بهترین تولیدکنندگان چین را میشناسیم و کالای باکیفیتی را برای شما خریداری میکنیم. حداکثر زمان ارسال بسته از چین به ایران در حدود 2.5 ماه طول میکشد. در این مدت کالاهایتان تا زمان بارگیری در کانتینر در انبار ما در چین نگهداری و در اولین فرصت به ایران ارسال میشوند.

محموله آسیب دیده یا گمشده بر اساس ارزش ارزیابی می شود، یعنی ضمانتی که تحت عنوان بیمه به کالاها تعلق میگیرد بر مبنای ارزشی که دارند به صاحب کالا پرداخت می شوند بنابراین اگر کالای خود را بیمه نکنید در صورت آسیب دیگر وجهی پرداخت نمی شود بنابراین توصیه می کنیم کالاهای خود را به اندازه ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار دهید.

پس از تحویل کالا توسط نماینده محلی ما در چین و ارسال به ایران، هزینه حمل بار به صورت روز محاسبه و پس از پرداخت کامل کرایه باربری دریایی کالاهایتان در محل موردنظرتان ارسال می گردد. بدین صورت تا زمانیکه کالا به دستتان نرسد شما مجبور به پرداخت هزینه ای نیستید.

هر کالایی که خرید میکنید دارای پکینگ لیست و فاکتور خرید است. پکینگ لیست فایلی است که شامل اطلاعات کالا یا کالاهای شما می باشد، این اطلاعات شامل نام، وزن، ابعاد و عکس آنها می باشد. پس از ارائه این دو فاکتور؛ کارشناسان ما هزینه حمل را محاسبه و با شما تماس خواهند گرفت.

بله - تنها نیاز است اطلاعات تماس ما را به فرد یا افرادی که از آنها کالا خریده اید بدهید تا با ما تماس و کالاهای شما را به انبار ما ارسال کنند و پس از بررسی و اطمینان از تعداد دقیق آنها برای ارسال به ایران آماده شوند، بنابراین نگران نباشید.

اصطلاح LCL و FCL به دو روش اصلی حمل و نقل دریایی اشاره دارد، FCL به معنای کانتینر کامل و LCL به معنای کمتر از کانتینر کامل است. در حمل دریایی FCL یا حمل دریایی کانتینر کامل، همان طور که از اسمش مشخص است این روش، روشی است که در آن کلیه ظرفیت باری یک کانتینر را به کالاهای شما اختصاص می دهند بدون آنکه قسمتی از آن فضا را با بارهای دیگران به اشتراک بگذارند. از طرف دیگر روش LCL به این معناست که یک کانتینر به صورت اشتراکی میان افرادی که قصد ارسال بسته از چین به ایران را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. به بین ساده تر کالاهای شما با کالاهای افراد دیگر در یک کانتینر بسته بندی و حمل می شوند.

تمامی کسب و کارهایی که قصد تجارت با کشور چین را دارند میتوانند از خدمات ما استفاده کنند، همچنین افرادی که میخواهند از کشور چین کالا به ایران وارد کنند نیز میتوانند از خدمات ما بهره مند شوند. کسب و کارهایی همچون تجهیزات پرشکی، تجهیزان دندان پزشکی، لوازم جانبی موبایل و تبلت، لوازم یدکی خودرو مانند قطعات یدکی خودروهای چینی و ... از جمله کسب و کارهایی هستند که میتوانند با ما همکاری کنند. اگر شما نیز میخواهید تجارت پرسودی را با چین آغاز کنید کافیست با ما تماس بگیرید.

 

 

  Your current access does not permit you to view the comments under this section