خرید

خرید بار از چین | چرا از کارگو چین CMG استفاده کنیم؟

اگر قصد تجارت با چین را دارید و بازارهای شهرهایی همچون گوانجو، ایوو و شنزن را نمیشناسید، نگران نباشید زیرا کارگو چین CMG با تجربه ای درخشان در زمینه حمل بار دریایی و حمل بار هوایی و شناخت تامین کننده های معتبر کشور چین شما را در این امر یاری می نماید.
شما میتوانید به راحتی لیست اقلام مورد نیاز خود را به کارشناس کارگو چین CMG ارائه و فرایند خرید را به ما بسپارید. کارشناس ما تامین کننده مناسب را پیدا و اطلاعاتی همچون کیفیت و هزینه های مربوطه را به شما اعلام خواهد کرد. سپس در صورت تائید خرید شما در سریع ترین زمان ممکن انجام و پروسه حمل آغاز می شود.
تیم CMG می داند که واردات کالا از چین به ایران میتواند پر هزینه باشد و چالش های بسیاری را در پیش رو دارد، بنابراین واردکنندگان بهترین خدمات مورد نیاز خود را بدون رو به رو شدن با این چالش ها می خواهند. ما هر کاری را که ممکن است انجام میدهیم تا روند کار به ساده ترین شکل ممکن انجام شود و اطمینان حاصل شود که محموله های خود را بدون از دست دادن یا خراب شدن دریافت می کنید.
در کارگو چین CMG ما دوست نداریم ناامید شویم، بنابراین مطمئن هستیم که به وعده های خود عمل می کنیم. از لحظه برقراری ارتباط با ما، ما تمام توصیه ها و کمک های موردنیاز را به صورت رایگان ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما در اسرع وقت قادر به کسب و کار خود هستید. هنگامی که یکی از فرایندهای خرید، حمل بار و یا ترخیص خود را به ما سپردید، ما تمام ترتیبات را از طرف شما انجام خواهیم دادیم. همچنین ما میتوانیم با تامین کننده کالای شما در چین ارتباط برقرار کنیم تنها کافیست پکینگ لیست خود را برای ما ارسال کنید و از یک تجارت پر سود لذت ببرید.

چرا کارگو چین CMG؟

حمل بار دریایی و حمل بار هوایی از چین به دبی و یا ایران ممکن است دلهره آور به نظر برسد.آیا محموله کافی برای پر کردن ظرفیت یک کانتینر ندارین؟ مشکلی نیست
کارگو چین CMG خدماتی را ارئه می دهد که دیگران نمیتوانند ارائه دهند به عنوان مثال اگر بار شما در حین حمل آسیب ببیند، خسارت بار شما به صورت کامل پرداخت می گردد. کارگو چین CMG ارسال بسته از چین به ایران را برای مشاغل کوچک که همیشه نمیتوانند ظرفیت یک کانتینر را پر کنند آسان می کند. ما کلیه اقدامات لازم برای حمل بار از چین به ایران را برای شما انجام میدهیم فقط کافیست با تامین کننده خود تماس و ما را به آنها ارتباط دهید.با خدمات شرکت کارگو چین میتوانید به راحتی و بدون مشکلی کالای خود را در چین سفارش و در ایران تحویل بگیرید.

چرا بازرگانی و کارگو CMG

ما به شما کمک می کنیم کالای موردنظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی مناسب از تامین کنندگان شهرهای گوانجو و ایوو تهیه و بعد از حمل بصورت دریایی و هوایی در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید. تنها کافیست بگوئید: چه کالایی؟با چه هزینه ای و در چه مقصدی...

تماس باما: 02133110493 | 02133970262