حمل

حمل بار دریایی


کارگو چین چگونه حمل بار دریایی می کند

حمل و نقل LCL چگونه کار می کند؟

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که اگر به اندازه کافی برای پر کردن یک کانتینر کامل به ایران کالای دریایی وارد نکنید، چگونه میتوانید وارد کنید؟ پاسخ شما ارسال بار دریایی از طریق حمل و نقل LCL است.


حمل و نقل FCL چگونه کار می کند؟

در اینجا مختصرا درباره نحوه واردات کالا از چین به ایران از طریق حمل و نقل دریایی در صورت داشتن سرمایه کافی برای پر کردن ظرفیت کامل یک کانتینر توضیح داده شده است. مراحل فرایند حمل و نقل و اینکه دقیقا برای حمل بار از چین به ایران چه کارهایی را باید انجام دهید:

 • پکینگ لیست خود را ارسال کنید تا کارشناسان کارگو CMG برای شما برآورد هزینه حمل کانتینر از چین به ایران را برای شما ارسال کنند.

 • اطلاعات تماس تامین کننده کالای خود را برای ما ارسال کنید و در صورتی که تامین کننده مناسبی را نمیشناسید نگران نباشید، کارگو چین CMG با سابقه ای درخشان شما را در این امر یاری می کند.

 • در حالیکه ما مراحل حمل و نقل کالای شما را انجام میدهیم به شما آرامش می دهیم تا با خیالی آسوده کالاهای خود را در محل موردنظر دریافت نمایید. 

 • هزینه حمل بار دریایی خود را پرداخت کنید همچنین میتوانید از طریق انتقال بانکی نیز این کار را انجام دهید.

 • کالای خود را تحویل بگیرید.

آنچه کارگو چین CMG انجام میدهد:

 • پکینگ لیست شما را دریافت میکند.

 • با استفاده از کارشناسان باتجربه خود در کشور چین بهترین راه را برای ارسال کالای شما به ایران با توجه به قیمت و کیفیت خدمات ارائه می دهند. در بازارهای مختلف چین از جمله گوانجو، ایوو و شنزن افراد مختلفی را برای رسیدگی به امور حمل و نقلی داریم.

 • هزینه نهایی که شامل تمام هزینه های قابل پیش بینی برای ارسال کالا به محل موردنظر شما در دبی یا ایران است را تخمین و به شما اعلام میکنیم. بنابراین لازم نیست نگران سلامت کالای خود باشید زیرا در صورت خرابی، گم شدن، آتش سوزی کالای شما کارگو چین CMG خسارت شما را تمام و کمال می پردازد.

 • به سوالاتی که ممکن است در مورد روند حمل و نقل کالایتان داشته باشید به خوبی پاسخ می دهیم و خوشحالیم که به همان اندازه که نیاز دارید پاسخ های اختصاصی می دهیم و برای شما زمان می گذاریم. قدردان شما مشتریان محترم هستیم و تلاش می کنیم تا دغدغه های فرایند حمل کالا از چین را برایتان تا حد امکان ساده کنیم.

 • هنگای که اطلاعات تماس تامین کننده کالای خود را به ما می دهید، نمایندگان محلی را به محل کارگاه تولیدی یا کارخانه سازنده ارسال تا با زبان خودشان صحبت و فضای کالای شما را برای بارگیری در کانتینر کشتی باری رزرو کنیم تا با اولین کشتی ارسال و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما حمل کنیم.

 • با تکیه بر سابقه دیرینه درخشانمان به شما این اطمینان را میدهیم که کالای شما در کشتی بارگیری و پس از رسیدن به ایران در بنادر قانونی ترخیص و کارهای گمرکی کالاها روند قانونی خود را سپری کنند و به راحتی به مقصد موردنظرتان منتقل شوند. 

 • در نهایت پس از ترخیص کالا و بسته بندی آنها در انبار کارگو چین CMG کافیست هزینه حمل را پرداخت تا کالای خود را به مقصدتان ارسال کنیم. همچنین اگر شرایط تحویل خاصی دارید میتوانید آن را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته تا به خوبی به آن رسیدگی شود. 

آیا میخواهید بدانید هزینه حمل کانتینر از چین به ایران چقدر است؟

02133110493

حمل بار دریایی

ما به شما در رفع تمامی چالش های حمل بار دریایی کمک می کنیم و به صورت یکپارچه و کارامد خدمات خود را ارائه می نماییم. طیف گسترده ای از خدمات ما شامل حمل و نقل دریایی به صورت LCL و FCL در سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان کارگو چین CMG تماس بگیرید.

حمل بار هوایی

ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که کلیه بارهای شما از طریق هوایی حمل می شوند. با بهترین شرکت حمل بار هوایی کافیست زمان بندی تحویل بارهایتان را از ما بخواهید و در مقصد موردنظر خود آن ها را تحویل بگیرید. جزئیات حمل را به ما بسپارید.

راه حل های کارآمد توسط حمل بار هوایی که میتوانند تعادلی میان هزینه های حمل و نقل، زمان حمل و نقل و سرعت بخشیدن به بازار ایجاد کنند توسط شرکت کارگو چین CMG ارائه می شوند. آیا شما به دلیل تامین کننده کالاهایتان از برنامه خود عقب افتاده اید یا درخواست مشتریانتان تغییر کرده و شما گرفتار شده اید؟

ما به شما گزینه حمل و نقل هوایی را پیشنهاد میکنیم و تحویل سریع کالاهایتان را در الویت قرار میدهیم. تیم کارگو چین CMG به طور مداوم بر حمل و تحویل کالای شما نظارت دارد به همین دلیل از هرگونه تاخیر جلوگیری به عمل می آید. ما تضمین میکنیم که حمل و نقل هوایی بار شما را در گمرک در سریع ترین زمان ممکن انجام و کالاهایتان را ترخیص می کنیم تا به موقع به دست شما برسانیم بدون آنکه شما ضرری ببینید.

چرا بازرگانی و کارگو CMG

ما به شما کمک می کنیم کالای موردنظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی مناسب از تامین کنندگان شهرهای گوانجو و ایوو تهیه و بعد از حمل بصورت دریایی و هوایی در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید. تنها کافیست بگوئید: چه کالایی؟با چه هزینه ای و در چه مقصدی...

تماس باما: 02133110493 | 02133970262